Парк

ЧЕКАЄМО НА ПЕРЕМОГУ

Клуб “Тайцзі Хао”з вересня 2020р. вирішив проводити колективні/групові заняття в одному зі спальних масивів Дніпра (Калиновський або Клочко-6) на Лівому березі. “Парковий” Тайцзіцюань в ранковий час для здоров’я, для настрою, для набуття рівноваги в собі та в навколишньому просторі. Це абсолютно окрема програма, дуже схожа на “парковий Тайцзі” в Китаї. Заняття включають базові техніки, кроки, позиції, рухи Тайцзіцюань сім’ї Ян, комплекс Цигун з палицею, комплекс Тайцзі з віялом.

І ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Я б ніколи не повірив, якби сам не виявився свідком того, як легко жінки на першому ж тренуванні починають правильно працювати з віялом! Значить так співпало: їхнє бажання навчитися Веєр Тайцзі і моя можливість їх цьому навчити. Ефект від виконання Тайцзі групою подібний до чарівництва. Навіть без музичного супроводу ритм “хитання квітів лотоса” зачаровує. Безліч обертань і переміщень, на які накладається одномоментне розкриття та закриття віяків, є мелодією без звуку. Ледве вловлені людським оком коливання корпусу вгору-вниз, розтяг у суглобах рук і ніг, згинання та нахили, повороти голови – створюють динамічний візерунок, який змінюється з кожним вдихом та видихом. І несподівана бавовна віяла може пробудити глядача, вивести його з гіпнотичного стану, щоб занурити ще глибше і дати можливість відчути пульсацію Всесвіту.

Відео комплексів для Паркового Тайцзі:

https://taiji-club.dp.ua/uk/2022/03/11/viyalo-18-form-yan/

https://taiji-club.dp.ua/uk/2022/03/11/posoh-tajczzi-2/

 

І про те, як застосовується принцип Тайцзі у житті:

Тайцзі у побуті

Цей комплекс “12 шматків парчі” можна виконувати сидячи на стільці або складеному ковдрі. Амплітуда рухів має бути комфортною, без больових відчуттів:

Комплекс Цігун – Шіер Дуань Цзінь / Дванадцять Шматків Парчі