Заняття

ЧЕКАЄМО НА ПЕРЕМОГУ

Довгі роки Клуб любителів Тайцзіцюань “Тайцзі Хао” орієнтувався лише на тих, хто прагне засвоїти мистецтво Тайцзі самостійно. І весь цей час надходили запити від тих, кому важко було не лише вивчити простий комплекс, а й розібратися в засадах Тайцзіцюань.

Зараз настав час, коли Клуб може допомогти будь-кому, хто бажає почати з нуля власний шлях до розуміння Тайцзі.

Отже, початковий місячний курс із 8 занять або одноденний інтенсив-семінар допомагає зрозуміти та освоїти базові позиції та рухи Тайцзицюань стилю Ян. Отримавши поняття про основи техніки, можна продовжувати робити звичайну зарядку, бігати, плавати, їздити велосипедом, ходити, але вже усвідомлено керуючи своїм тілом за рахунок зміненої базової моторики. Вправи Тайцзі можна використовувати як розминочні та релаксаційні. Це дозволить якісно покращити результативність будь-яких занять фізкультурою та спортом, не кажучи вже про покращення стану здоров’я.

Регулярний курс розрахований на вісім занять протягом одного календарного місяця. Він включає освоєння коротких та самодостатніх комплексів Тайцзі та Цігун. Більш конкретне занурення у техніку виконання пов’язаних позицій дозволить після закінчення курсу застосовувати комплекси щодня. Результатом є вирівнювання та збереження зовнішнього та внутрішнього балансу – тіла, свідомості та енергії.

Надалі можна або продовжувати покращувати свою техніку, освоюючи комплекси без зброї та зі зброєю під постійним керівництвом. Або приєднуватися до членів Клубу “Тайцзі Хао”, які багато часу приділяють самостійній роботі, відвідуючи зустрічі у Клубі для коригування своєї техніки.

Заняття