Шеф-клуб

Шеф-клуб (за аналогією з шеф-редактор, шеф-кухар, шеф-адміністратор) – відповідальний за організацію зустрічей клубу “Тайцзі-Хао” та їхню інформаційну наповненість.

Функцію шеф-клубу виконує СИЧОВ Ігор

Коротка довідка: 1961 г. р. Єдиноборствами захоплюється з дитинства (карате, джіу-джитсу, бойове та спортивне самбо). Ушу, а саме Тайцзіцюань та Цігун, почав займатися з 1989р. у Андрія РУСАВІНА. З 1990 р., після атестації в «Університеті військових мистецтв», почав вести групи за початковим курсом Тайцзіцюань та Цігун у дитячих садках, школах, технікумах, оздоровчих центрах для різних вікових груп.

Виступав з лекціями з Цигун та Тайцзі на семінарах та курсах для лікарів різних спеціальностей. Вів спеціалізований курс для студентів Медичної Академії на кафедрі народної та нетрадиційної медицини. Впровадив у практику ЛФК денних стаціонарів комплекси вправ з реабілітації хворих після травм та операцій. Провів Перший дитячий міський фестиваль по ушу. Автор циклу телевізійних програм «Знайомтеся: Цигун», «Цигун: Основи», «Ранкова розминка», «Зарядка для малюків», публікацій у газетах «Наше місто», «Дніпро вечірній», неодноразово брав участь у показових виступах Дніпровської федерації традиційного ушу 2010р. У 2013 році вів цикл передач Тайцзіцюань у програмі “У здоровому тілі…” на 2-му каналі (ТРК “Регіон”).

Основний напрямок діяльності — популяризація традиційного ушу, зокрема Тайцзіцюань стиль ЯН (Пекінська Академія ушу та Тайцзіцюань сім’ї Ян), як системи оздоровлення та відновлення енергетичного балансу. Веде групи для початківців та практикуючих Тайцзіцюань: комплекси (форми) без зброї (цюань), з прямим мечем (цзянь), з шаблею (дао), з віялом (шань), з ціпком (бяньгань), з тростиною (чжан), з пензлем (фучен), парна робота (туйшоу), цигун. Атестований суддя 2-ої категорії з ушу при Українській Федерації ушу. До травня 2017 р. віце-президент Дніпропетровської федерації традиційного ушу. З травня 2017 року заступник Голови Комітету традиційного ушу Української Федерації ушу. З 2008р. займався за програмою АМІН Ву (Принцеса Тайцзі, 8-кратна чемпіонка Китаю, http://www.wuamintaichi.com/master_wu/) – комплекси без зброї, комплекси з мечем, шаблею, тростиною, фученем, віялом, ціпком. З 2020р. займається традиційним Тайцзіцюань сім’ї Ян – комплекси без зброї, з мечем і шаблею – наставник ТОДОРІВ Тихомир (Болгарія), особистий учень Ян Цзюня, https://www.facebook.com /yangfamilytaichichuan

Дворазовий призер чемпіонату України з традиційного ушу у 2011р. – “срібло” без зброї та “бронза” зі зброєю.

У січні 2013 року офіційно прийнято до членів Міжнародної Асоціації Ян Тайцзіцюань (лінія передачіЯН Ченфу): Ян Чженьдо (син Ян Ченфу і правнукЯН Лучаня) – засновник Міжнародної Асоціації Ян Тайцзіцюань.

Ян Цзюнь онук Ян Чженьдо, 6-я лінія успадкування, Гранд Майстер, Президент Міжнародної Асоціації Ян Тайцзіцюань

У листопаді 2020 року став фіналістом на Міжнародному кубку “Юнчженг Тай Чі сім’ї Ян” і посів третє місце у формі з мечем.

За рішенням суддівської колегії у Китаї присуджено друге місце у категоріях “Ручна форма” та “Зброя” на Кубку Китаю за стилем сім’ї Ян

 

У 2021 р. навчання на семінарі з традиційного комплексу 103 форми сім’ї Ян, який проводив Гранд-МайстерЯн Цзюнь

 

Протягом усього часу занять Тайцзицюань наставником Сичова Ігоря є РУСАВІН Андрій