Про Клуб

Ласкаво просимо на наш сайт!

Спасибі, що відвідали наш сайт та виявили інтерес до Тайцзіцюань стилю Ян. Понад 200 років сім’я Ян дотримується традиції та практики тайцзіцюань. Завдяки своїм м’яким, широким та відкритим рухам у поєднанні з різноманітною користю для здоров’я, тайцзі (тайчі) сім’ї Ян стала найпопулярнішою у світі формою тайцзі (тайчі), яку практикують сьогодні. Ця традиція передавалася в сім’ї з покоління в покоління і продовжується, насамперед, завдяки навчанню Майстра Ян Цзюня, прямого спадкоємця Тайцзіцюань сім’ї Ян у 6-му поколінні, отриманого від його діда Майстра Ян Чжендуо. Але при цьому ми уважно відстежуємо тенденції розвитку Тайцзі у світі: спортивне, оздоровче, класичне.

Ми запрошуємо вас вивчити наш веб-сайт та всі його ресурси. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас у цій захоплюючій та великій подорожі з вивчення Тайцзі (Тайчі).

Загальновідомо, що в Китаї Тайцзіцюань є профілюючим видом фізичної культури, що практикується мільйонами людей. Виконання комплексів Тайцзіцюань, зі зброєю та без, вранці у паркових зонах людьми різного віку, стало однією з визначних пам’яток міського життя сучасного Китаю.

Головною метою Клубу “Тайцзі Хао” є надати можливість не лише ознайомити своїх учасників із принципами правильного виконання комплексів Тайцзіцюань, а й реалізувати своє вміння надалі.

Під реалізацією розуміється, як мінімум, особиста щоденна практика для власного оздоровлення та підтримки оптимальної фізичної форми. А, як максимум, участь у демонстраціях (показових виступах) як індивідуально, так і в групах та/або у змаганнях різного рівня, що, безперечно, дозволяє прогресувати особистої майстерності.

Колективний досвід учасників Клубу налічує понад 30 років. Постійні зв’язки з майстрами Китаю різних напрямків Тайцзіцюань, участь у міжнародних змаганнях дозволяють удосконалювати не лише виконання, а й розуміння, а отже, і можливість передачі досвіду розуміння Тайцзіцюань тим, хто тільки починає ним займатися.

Докладніше про заняття в Клубі на сторінці “Про нас” https://taiji-club.dp.ua/uk/pro-nas/