Блог,  Новини,  Тайцзі

Продовжуємо навчатися

Тоді два роки тому пощастило тим, хто вперше почав займатися за новою методикою в Клубі Тайцзі Хао. Програмно – спокійно, розмірено. Попереду майбутнє було ясним та зрозумілим.
Нині час змінився, став непередбачуваним, втім, як і лінія життя.
Час, коли інформація перетворювалася на знання, а знання просочувало тіло, став іншим. Коротше стали шляхи передачі, більш сприйнятливою свідомість, легше змінюються звичні моделі руху та управління тілом. Все міцніше переконання, що з віком людина краще розуміє Тайцзі, якіснішим стає виконання. Як і раніше, окрім роботи зі зброєю (меч, віяло, палиця, …) комплекси спрощеного тайцзіцюань та традиції родини Ян, комплекси Цигун. І тести, постійні тести правильності виконання та розуміння. Звичайно, на допомогу оновлений сайт Клубу з унікальною інформацією.
Ми продовжуємо займатися, ми, як і раніше, кращі. Це, з одного боку, радує – адже змогли не просто стати найкращими, повіривши в себе, а й здобути визнання у світі. А з іншого боку, сумно, що багато хто ще просто не відкрив для себе Тайцзі або так і не зміг, займаючись, знайти бажане. Нас вдалося довести, що Велика Межа цілком досяжна, незважаючи ні на що. Досяжна не на рівні розмов і уяви, а … лише один палець, навіть, якщо це мізинець, здатний перемогти суперника за умови знання, яким чином журавель у небі стає синицею в руках😊